Archív | Novinky 2019

RSS feed for this section

VYPROŠŤOVACÍ KOTVIČKY!

Vyprošťovací kotvička, nebo také ,,záchranář nástrah“ je velmi užitečná pomůcka, kterou využijete jak při chytání kaprů, tak při aktivní přívlači. Spousta vázek a různých překážek pod vodou, jsou často velmi nepříjemnou záležitostí, se kterou se rybář musí u vody poprat. Ať už jsou to staré, potrhané vlasce, naplavené větve, kořeny či kameny, mezi kterými může uvíznout vaše nástraha. S tím vším se kotvička umí poprat a kromě vaší nástrahy, může mnohdy pomoci zachránit i samotný úlovek. Při chytání kaprů na velké vzdálenosti (například při vyvážení), kdy je vlasec tažený po dně i několik stovek metrů a hrozí tak jeho uvíznutí kdekoliv na dně,je kotvička v lodi nezbytnou pomůckou.

Vyrobily jsme pro vás dvě verze kotviček, kdy větší velikost (LARGE) je určena právě pro tyto situace. Menší kotvička (SMALL) si jistě najde svoje místo ve vestě každého vláčkaře. Garantuji vám, že po prvním zachráněném wobleru jí z vesty už nevytáhnete!

Na kotvičce jsou umístěny dva trojháčky bez hrotů a dva kovové řetízky, pro zachycení uvíznuté nástrahy. Jednoduše povolte matici karabiny, nasaďte kotvičku na napnutý kmenový vlasec, utáhněte matici a nechte kotvičku sklouznout po vlasci k vaší uvíznuté nástraze. Na obou variantách kotviček (LARGE,SMALL) je šňůra o délce 15m. 

Po použití doporučujeme nechat kotvičku vysušit, kvůli případné korozi některých částí.
Najdete v sekci PRODUKTY/příslušenství.

OBAL NA DOKLADY!

Pevný nepromokavý obal na veškeré rybářské doklady. Dvě praktické kapsy z obou vnitřních stran, do kterých přesně pasuje rozměr rybářského řádu a dalšího příslušenství. Už žádné roztrhané folie jako u klasických obalů!
Najdete v sekci PRODUKTY/příslušenství.

DIPOVANÉ MINI BOILIES!

A jsme tu s další novinkou v našem sortimentu! Chytání na boilie již dávno není pouze o trofejních rybách a čím dál častěji se k jeho použití přikloní i rybáři, kteří si chtějí zachytat menší ryby. Tyto deseti milimetrové ,,bonbonky“ jsou vytvořeny především pro příznivce feederu či chytání s method krmítkem. Jejich výhoda je, že odolají ataku bílé ryby a nemusíte jej po každém nahození měnit. Na jednu kuličku můžete ulovit i několik ryb za sebou. Stejně jako klasické boilie, jsou vyráběny ve dvou verzích, a to v tekutém dipu, nebo obaleny našimi práškovými extrakty. K nastražení doporučujeme používat napichovací hroty pod háček. Při nastražování na klasickou smyčku pod háčkem, doporučujeme použít dostatečně jemnou jehlu (nejlépe jehlu bez západky), aby nedošlo k jeho rozpůlení. 

OBLEČENÍ ELNER-BAITS!


Mikina,tepláky,triko,kraťasy…Náš základní merch je vyroben z kvalitního materiálu v takzvaném unisex střihu. Je tedy vhodný pro obě pohlaví. Více foto k jednotlivým produktům najdete v sekci OBLEČENÍ.

Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM