Archív | Novinky 2020

RSS feed for this section

Stojany na pruty

Speciální barva a technologie AIRBRUSH, kterou jsme použili na nástřik těchto stojanů,zaručuje dlouhou životnost a téměř vylučuje, jakékoliv loupání či povrchové nedostatky nástřiku. Do těchto stojanů je možné postavit až deset prutů a dají se přizpůsobit konkretní situaci. Můžete je použít buď jako ,,půlené“ například při stavění ke zdi, nebo se dají oboustranně spojit a postavit do prostoru. Po té vznikne stojan s kapacitou až na 20 prutů! Stojany mají ve spodní části držáky k našroubení koleček, čímž následně vytvoříte možnost přemisťování stojanu, aniž by jste museli vyskládávat pruty. Tuto možnost využijete například při vytírání podlahy, nebo pro lepší manipulaci (kolečka nejsou součást balení). Tyto stojany jsou vhodné buď na domácí použití, například k vytvoření pořádku ve výbavě prutů v garáži, či komoře s rybářskými věcmi, nebo jako doplněk vaší rybářské prodejny.
Najdete v sekci PRODUKTY/příslušenství.

Lucky Baits gumové nástrahy


Česká firma LUCKY BAITS založená v roce 2020, dlouhodobě zabývající se lovem dravých ryb (především candátů) na přívlač, přišla na trh s vlastní produkcí gumových nástrah. Tyto nástrahy stejně jako naše, jsou od základu poctivou, českou, ruční výrobou a byly stovkami hodin u vody, vyselektovávány do dnešní podoby. Při výrobě jsou použity speciální fluorescenční barvy, které ve vodě mění svoje spektrum, v závislosti na hloubce a průniku slunečních paprsků do vody. Tyto nástrahy, jsou svými tvary kopiemi předních, světových značek a však za podstatně nižší cenu. Podle velikosti, obsahuje balení 6 nebo 7 kusů nástrah, které jsou vždy přelity speciálním, olejovým atraktorem, který u dravých ryb způsobuje větší důvěru, při ataku nástrahy a zároveň dráždí jejich čichové receptory. Nevěřil jsem tomu, jaký rozdíl při testování tento olejový atraktor dokázal vytvořit, oproti nenadipovaným nástrahám. Momentálně je v sortimentu 11 druhů barev ve třech tvarech. FISHING IT“S A GAME! Najdete v sekci PRODUKTY/příslušenství.

Zásobníky návazců

Je tu první letošní novinka. Tyto zásobníky jsou navrženy tak, aby se daly použít jak při standardní délce návazců, tak především pro dlouhé, několikametrové návazce, při chytání metodou ZIG-RIG. Jednoduše zahákněte smyčku návazce za plastový háček, omotejte návazec okolo pěnové objímky a zapíchněte koncovou montáž. Mezi plastovým krytem a pěnou je dostatek místa na to, aby jste své ZIG-RIG montáže měli připraveny i s nástrahou, a nemuseli jí po každém náhozu sundávat. Zásobníky nabízíme ve dvou velikostech, MALÁ (small), nebo VELKÁ (large).

Najdete v sekci PRODUKTY/příslušenství.

Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM